Ceny

Webhostingový projekt Farnost.cz je financován z dobrovolných příspěvků. Svým příspěvkem pomáháte také těm farnostem, které nemohou přispět, a zároveň podpoříte další rozvoj tohoto projektu.

Doporučené příspěvky na jednotlivé služby

SlužbaDoporučená platba
Webhosting 500 Kč/rok
Směrování nebo přesměrování domény na jiný server 100 Kč/rok

Protože provozovatel je plátcem DPH, z vašeho příspěvku jde 21% na odvod DPH, takže např. při platbě 500 Kč jde 413 Kč provozovateli a 87 Kč státu. Při platbě 100 Kč jde 83 Kč provozovateli a 27 Kč státu.

Byli bychom rádi, kdybyste se mohli alespoň částečně podílet na těchto nákladech, ale není to podmínkou pro využití jakékoli služby.

Platební údaje

Číslo účtu pro příjem plateb je: 2600169431 / 2010 (Fio banka)

Jako variabilní symbol uveďte IČ vaší farnosti (resp. instituce) a do poznámky připište, o jakou farnost se jedná. Daňový doklad vám vystavíme, jakmile bude platba připsána na náš účet.

Jak často platit?

V oboru webhostingu je obvyklé provádět platbu jednou ročně vždy předem na následující období. Velmi si vážíme všech příspěvků, i těch malých. Pokud se rozhodnete přispívat relativně malou částkou, doporučujeme zvážit, zda nepřispět rovnou na více let dopředu (nebo zpětně), a to především z důvodů určitých nákladů na vystavení faktury, provedení platby a zpracování do účetnictví na obou stranách.

Děkujeme za vaše finanční příspěvky, díky nimž může mnoho desítek farností provozovat své vlastní webové stránky.