Služby

Webhosting a směrování

Pokud chcete mít adresu stránek vaší farnosti ve tvaru vasefarnost.farnost.cz (nebo další viz níže), můžete využít naší nabídky poskytnutí prostoru pro vaše stránky na našem internetovém serveru Farnost.cz nebo si umístit stránky farnosti na jakýkoli jiný internetový server a my tam tuto internetovou adresu nasměrujeme.

Možné formáty adres

Jako příklad uvedeme možnosti pro farnost Dolní Lhota.

1. dolnilhota.farnost.cz nebo dolni-lhota.farnost.cz
  2. dolnilhota.dekanat.cz nebo dolni-lhota.farnost.cz
  3. dolnilhota.vikariat.cz nebo dolni-lhota.farnost.cz
  4. www.dolnilhota.cz nebo dolni-lhota.farnost.cz - vlastní doména

Podporované technologie

K dispozici jsou také technologie PHP 5.3 a MySQL 5.1 a na nich běžící WordPress, Drupal, Joomla, případně i jiné redakční systémy.

Zřízení webhostingu

Při zájmu o nabízené služby napište (viz Kontakty). Uveďte stručnou informaci o tom, jak chcete webové stránky vytvořit (abychom věděli jaké potřebujete prostředí) a o jakou adresu stránek byste měli zájem.

Prosba o finanční podporu

Farnost.cz je financována z dobrovolných darů. Byli bychom rádi, kdybyste se mohli alespoň částečně podílet na těchto nákladech, ale není to podmínkou pro využití jakékoli služby. Podrobnosti o platbách jsou na stránce Ceny.